Torna ile Şekillenen Hayatlar Seminerimizin 162.sini WEBİNAR’ da gerçekleştirdik.


İş hayatına atılacak gençlere sektörün en önemli üretim ve teknoloji bandı CNC sektörünü anlatmak, tanıtmak, mesleki eğitimle gelen genç kitlelere yaptığı işi sevdirmek ve özendirmek amaçlı Türkiye genelinde meslek liseleri ve üniversitelerde verdiğimiz Torna ile Şekillenen Hayatlar Seminerimizi yaşadığımız bu süreçte online WEBİNAR olarak gerçekleştiriyoruz.

Kurumsal Müşteri İlişkileri ve Operasyonel Kiralama Direktörümüz Yalçın Paslı ile “Torna ile Şekillenen Hayatlar” seminerimizin 162.’sini 8 Mayıs Cuma günü iş dünyasının yakından tanıdığı Nemak Fabrika Direktörü Sebahattin Karabulut’ nın katılımıyla gerçekleştirdik.

Sebahattin Karabulut; iş hayatı boyunca “Çalışmak için çalışıyorum, para için çalışmıyorum. Çalışmak için çalıştığımda da para zaten arkasından geliyor” düşüncesiyle ilerlediğini belirterek kendi işini kuracak yada yeni işe atılacak gençlere tavsiyelerde bulundu ve alüminyum döküm sektörünün durumu, geleceği ve kariyer fırsatları hakkındaki sohbetiyle dinleyicilerine keyifli zaman yaşattı.