EĞİTMENLER

Ercan KURTCUL
Ercan KURTCUL
ÖZGEÇMİŞ

1986 yılında İstanbul’da doğmuş olan Ercan KURTCUL, evli ve bir çocuk babasıdır. 2004 yılında Haydarpaşa Teknik Lisesi CNC bölümünden mezun olup aynı yıl, ASAŞ Alüminyum Sanayi ve Ticaret A.Ş. firmasında CNC talaşlı imalat bölümünde çalışmaya başlamıştır. 5 yıl boyunca çalıştıktan sonra 2009 yılında Fırat Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Makine Eğitimi Bölümü Talaşlı Üretim Öğretmenliği programında yüksek öğrenimine başlamış olup buradan 2013 yılında mezun olup Teknik Öğretmen olmuştur. 2013 yılında kamu görevine başlamış olup, 2014 yılında Bayburt Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Makine Mühendisliği bölümünde mühendislik eğitimine başlamıştır. 2018 yılında mezun olup Makine Mühendisi olmuştur. Aynı yıl kamu görevinden ayrılarak Tezmaksan Akademi’de Teknik Öğretmen olarak görev yapmaktadır.

Sinan Soydan
Sinan Soydan
ÖZGEÇMİŞ

1971 yılında İstanbul’da doğmuş olan Sinan Soydan, evli ve iki çocuk babasıdır. 1989 yılında Avcılar Anadolu Teknik Meslek Lisesi Torna Tesviye bölümünden mezun olduktan sonra  Zinmak Mak. San. Tic. A.Ş. şirketinde özel tasarım makineleri imalatında 4 sene çalışmıştır. Daha sonra Akar Asansör Makine Motor San. A.Ş. şirketinde 9 sene boyunca sırasıyla farklı senelerde CNC operatörü, programcılık, bölüm yetkilisi, imalat şefliği ve son olarak üretim müdürlüğü pozisyonlarında çalışmıştır. 

2005 senesinden itibaren Tezmaksan firmasında Eğitim Kurulum Sorumlusu olarak iş yaşamına devam eden Sinan Soydan, 2007 senesinde Tezmaksan Uygulama Bölümü Sorumlusu olmuş ve 2015 senesinden itibaren Tezmaksan Akademide CNC Torna ve Çok Eksenli Makinaları Branş Eğitmeni olarak görevine devam etmektedir.

Sinan Soydan, Navi Mill Programlama Sertifikası-Mitsubishi Elektrik (2014), Yazılı Sözlü İletişim-YAD (2014), Müşteri Memnuniyeti-YAD (2014) eğitim sertifikalarına sahiptir.

Fatih Ayaydın
Fatih Ayaydın
ÖZGEÇMİŞ

1978 İstanbul doğumlu olan Fatih Ayaydın evli ve 2 çocuk babasıdır. 1996 yılında Sultanahmet Anadolu Teknik Lisesi Makine bölümünden mezun olmuştur. Sonrasında 2001 yılında Uludağ Üniversitesi Sosyal Hizmetler Meslek Yüksek Okuluna devam etmiş ve ardından 2005 yılında Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesini bitirmiştir. 2002 yılından itibaren 2 sene süreyle Komsan Kompresör firmasında CNC Cad-Cam Operatörlüğü yapmıştır. Akabinde 2004 yılından itibaren 3 sene süreyle Tecom Kompresör San. A.Ş. firmasında Ar-Ge Yöneticiliği görevini üstlenmiştir.   Fatih Ayaydın, 2007 senesinde Tezmaksan Mak. San. Tic. A.Ş. firmasında Servis Yetkilisi olarak çalışmaya başlamış olup, şu anda Satış Sorumlusu olarak çalışırken aynı zamanda 2008 yılından itibaren  Tezmaksan Akademi bünyesinde Tel Erezyon Branş Eğitmeni olarak ders vermektedir.

Fatih Ayaydın, 2014 yılında Mitsubishi MP Serisi Eğitimi (2014), Mitsubishi MV Serisi Eğitimi (2013), Mitsubishi FA S Advance Serisi Eğitimi ve Fire Extinguisher Eğitimi (2013).


Eğitimlerimizden haberdar olmak için abone olun! Abone Ol