Kurumsal Üyelik Nedir


Tezmaksan Akademi ye kurumsal veya bireysel üye olmak isteyenler üyelik esnasında “Genel Koşullar” başlığı altında bulunan maddeleri okuduğunu ve kabul ettiğini onaylar. Tezmaksan Akademi web sitesine üye olan kullanıcılar verdikleri her bilginin doğru ve geçerli olduğunu kabul eder.

Üyeler, sisteme üye olurken tercih ettikleri iletişim yöntemi (Fiziki adres, e-posta veya GSM numarasına kısa mesaj servisi) ile bilgilendirileceklerdir. Tüm bildirimlerde ve yazışmalarda üye olurken verilen iletişim bilgileri esas alınır. Kurum gerekli gördüğü durumlar ve işlemler için bildirilen fiziki adrese gönderimde bulunabilir. Sisteme üye olurken kullanıcılar tarafından şifre belirlenmektedir. Bu şifrenin gizliliği kullanıcının sorumluluğundadır. Kullanıcı, şifresinin izinsiz kullanıldığını tespit etmesi durumunda Kurumu haberdar etmekle yükümlüdür.

Şifrenin kullanıcıdan izinli ya da izinsiz olarak kullanımından dolayı ortaya çıkacak sorunlardan ve Kuruma yanlış beyan edilen iletişim bilgisinden dolayı oluşabilecek hatalardan Tezmaksan Akademi sorumlu olmayacaktır.

Türkiye’nin en büyükCNC Operatör aday havuzu burada!

Tezmaksan Akademiye üye, iş arayan tüm adayların bulunduğu aday havuzumuzdan aradığınız adayı 7 kritere göre filtreleyerek kolay bir şekilde bulabilirsiniz. En uygun adayları filtreleyin, aradığınız adaya ulaşın ve hemen iletişime geçin.

STAJ Operatör aday havuzu burada!

50 ve üzeri çalışanı olan firmaların staj zorunluluğu getirilmesine ilişkin olarak Tezmaksan Akademiye üye, staj yapmak isteyen adayların bulunduğu aday havuzumuzdan aradığınız adayı 7 kritere göre firmanıza uygun stajyeri kolaylıkla bulabilirsiniz. En uygun adayları filtreleyin, aradığınız adaya ulaşın ve hemen iletişime geçin.

Kurumsal Üye Ol

Eğitimlerimizden haberdar olmak için abone olun! Abone Ol