Tavşanlı Myo’da Torna ile Şekillenen Hayatlar Etkinliği Düzenlendi

Okulumuz İletişim Motivasyon ve Kariyer Günleri kapsamında 15 Mart 2022 Salı günü, TEZMAKSAN Kurumsal Müşteri İlişkileri ve Operasyonel Kiralama Direktörü Sn. Yalçın PASLI okulumuz konferans salonunda seminer verdi. Seminer, Müdürümüz Prof. Dr. İsmet ÇELİK’in açılış konuşmasıyla başladı.

Seminere, Hisarcık Tarımsal Kalkınma Kooperatifi ve Kütahya Kooperatifler Birliği (HAYKOOP) Başkanı Sn. Yusuf ÇALIŞKAN; Tavşanlı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Makine Teknolojisi Alanı Öğretmenleri Sn. Erhan KAYA ve Sn. Yusuf ÇİZGEÇ; okulumuz öğrencileri ve öğretim elemanları katıldı.

Seminer kapsamında, Sn. PASLI, kendi kariyerinden ve imalat sektöründe başarılı olan insanların yaşamlarından örnekler verdi. Mesleklerinde başarılı olanların mücadele ve azimlerinden bahsederek öğrencilerimize tavsiyelerde bulundu. Endüstrinin üniversite mezunlarından beklediği özellikleri açıkladı. Kendisi ayrıca, önümüzdeki döneme damga vuracak meslekler, geleceğimizi nasıl şekillendirmeliyiz, endüstriyel robotlar ve sanayide sıfırdan zirveye başarı hikayeleri konularında yaşanmış örneklerle katılımcıları bilgilendirdi.

Etkinliğin sonunda Okul Müdürümüz Prof. Dr. İsmet ÇELİK, Sn. PASLI’ya Teşekkür Belgesi takdim ederek katkıları dolayısıyla duyduğu memnuniyeti dile getirdi. HAYKOOP Başkanı Sn. ÇALIŞKAN ise Sn. PASLI'ya hediye takdim etti.

Tavşanlı Myo’da Torna ile Şekillenen Hayatlar Etkinliği Düzenlendi

Eğitimlerimizden haberdar olmak için abone olun! Abone Ol