TEZMAKSAN HAKKINDA

Tezmaksan

Tezmaksan Makina Sanayi ve Ticaret A.Ş. 1981 yılında Mustafa Aydoğdu tarafından kurulmuş ve kurulduğundan bugüne kadar sahip olduğu bilgi birikimi ve ekonomik gücünü birleştirerek CNC ve üniversal takım tezgâhlarının satışı konusunda faaliyet göstermekte, ülkemiz ekonomisine katkıda bulunmaktadır. Büyük bir bölümü mühendis ve teknisyenden oluşan 100’den fazla çalışanımız ve bünyemizde barındırdığımız 40’dan fazla yerli ve yabancı temsilcilikler ile çalışmalarımızı Bayrampaşa, Kıraç ve Istanbul Trakya Serbest Bölgesi’nde bulunan toplam 35,000 m2 kapalı alana sahip merkezlerimizde sürdürmekte ve müşterilerimizin üretim problemlerine yenilikçi çözümler sunmaktayız.

İstanbul dışında Adana, Ankara, Bursa, İzmir ve Konya’da bulunan bölge müdürlüklerimizle müşterilerimize kendi bölgelerinde satış ve satış sonrası teknik hizmetler konularında hizmet vermekteyiz.

İstanbul Kıraç’ta hizmete giren teknik revizyon bölümümüzde, kullanılmış makineler üzerinde yenileme çalışmaları yaparak bu makineleri tekrar Türk Sanayisinin hizmetine kazandırıyoruz.

Makina ithalatı ve ihracatında sergilediği titiz çalışmalar sonucunda ISO 9001-2000 belgesi alan firmamız, sadece Avrupa Güvenlik Normlarına Uygunluk Belgesine (CE) sahip ürünleri ithal etmektedir.

30 yıl önce takım tezgahı sektöründe pek çok ilke imza atarak kurulan Tezmaksan, bugün geldiği noktada Türk Sanayicisi ile güç birliği içerisinde ülke ekonomisine destek olmaya devam etmektedir. Profesyonelliği, kalite ve güvenilirliği benimseyen firmamız, eğitim programları, uygun fiyat politikaları ve kampanyalarıyla tüketicisini destekleyerek zamanında teslimat ve satış sonrası destek ilkesiyle kusursuz bir hizmet sunmaktadır. Kuruluşundan bu yana teknolojinin güçlü bir takipçisi olan ve makine imalatıyla teknoloji üretimine direkt katkıda bulunan firmamız, sektörün yurt dışına açılmasında da büyük rol oynamaktadır.

Vizyonumuz

Sürekli gelişim sağlayarak sektördeki liderliğimizi devam ettirmek ve pazar payımızı artırmayı sürdürmek.

Misyonumuz

Çalışanlarımız, tedarikçilerimiz ve müşterilerimizle bir bütün olarak takım ruhu içinde çalışmak,
Paydaşlarımızın memnuniyetini en üst seviyede tutmak, Türkiye ve Türk Sanayicileri için en iyi hizmeti sunmak,
Sürdürülebilir bir büyüme ile sektörünün lideri olarak, başarımızı devam ettirmektir.

Değerlerimiz

Müşteri odaklılık
Yüksek Kalite
Yasalara ve etik kurallara uyum
Dürüstlük
Güvenilirlik
Yenilikçilik
İnsana değer vermek
Takım çalışması
Sürdürülebilirlik

İştiraklerimiz

Metrica Metal ve Elektrik Teknolojileri Sanayi Ticaret A.Ş.
Vega Makina Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Market Otomasyon


Diğer Sitelerimiz


Üyeliklerimiz

Takım Tezgahları Sanayici ve İşadamları Derneği
KalDer - Türkiye Kalite Derneği
TAYSAD - Taşıt Araçları Yan Sanayicileri Derneği
SASAD - Savunma ve Havacılık Sanayii İmalatçılar Derneği
UKUB - Ulusal Kalıp Üreticileri Birliği
TOÇEV
MEDİKUM - Medikal Kümeleme
Türk Böbrek Vakfı
Tema


Ödüllerimiz

1999   Goodway Altın Başarı Ödülü
2007  Mori Seiki Asya Satış ikincilik Ödülü
2010   Goodway Üstün Başarı Ödülü
2014   Brother Avrupa Satış Birincilik Ödülü
2014   Toyoda En İyi Satıcı Ödülü
2015   Mitsubishi Avrupa En İyi Satıcısı

Belgelerimiz

Sunduğu kalite ve teknoloji standardını daha yükseğe taşımak için yatırımlarını artırarak sürdüren Tezmaksan; kaliteye verdiği önemi ISO 9001 Kalite Belgesi'nin ardından aldığı “Mükemmelliyetçilik 3 Yıldız Yetkinlik Ödülü” ile de gözler önüne sermekte ve sahip olduğu ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Belgesi ile sahip olduğu ve sunduğu teknolojiyi sürekli mükemmel durumda tutmaktadır.

EFQM 
9001 
27001 


Eğitimlerimizden haberdar olmak için abone olun! Abone Ol