Simav'ın Çırak Öğrencileri Maktek Avrasya Fuarinda

Mesleki eğitim alanında önemli bir yere ve uygulama Merkezi'nin çırak öğrencileri TÜYAP fuar merkezinde alanlarına sahip Halil İbrahim gerçekleşen Maktek Avrasya Kazcıoğlu Mesleki Eğitim Fuarını ziyaret etti.

Fuar gezisine ilişkin gazetemize bilgi veren Halil İbrahim Kazcıoğlu Mesleki Eğitim Merkezi'nin müdürü Halil Şen, geçtiğimiz Şubat ayından bu yana yaşanan gelişmeler sonucuna bağlı olarak davet edildikleri fuara katıldıklarını bildirdi. Müdür Şen şu ifadelerde bulundu; "İçinde bulunduğumuz 2022 yılının Şubat ayında Simav Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Şeref Kazcıoğlu'nun ev sahipliğinde Simav'da yapılan TOBB Kadın Girişimciler Kurulu 'Sanayide Kadın Eli Projesi' Toplantısında Merkezimizi tanıtan bir sunum gerçekleştirmiştik. Bu toplantıda özellikle Tezmaksan Yönetim Kurulu üyelerinden Sayın Fatma Aydoğdu çalışmalarımızla yakından ilgilenmişti.. 

Geçtiğimiz ayda ise Simav Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Şeref Kazcıoğlu ile Tezmaksan Müşteri İlişkileri Koordinatörü ve Yazar Yalçın Paslı Mesleki Eğitim Merkezimizi ve Raife Kazcıoğlu Çırak Öğrenci pansiyonumuzu ziyaret etmiş ve çok beğenmişti. Mesleki eğitime verdikleri önem doğrultusunda sık sık bir araya geldiğimiz Tezmaksan Ekibi bu kez pansiyon öğrencilerimizi ve öğretmenlerimizi İstanbul TÜYAP fuar merkezinde başlayan Maktek Avrasya Fuarına davet etti. Yatılı öğrencilerimizle birlikte İstanbul'a gittik ve ülkemizin en büyük makinateknoloji fuarlarından birini gezme fırsatı bulduk" dedi. Mesleki Eğitim Merkezi öğrencilerinin fuarda sergilenen bilgisayarlı makina ve robotları dikkatle incelediğini, makinelerle ilgili öğrenmek istedikleri detayları makinelerin üretici firmalarına bağlı görevlilerden direkt olarak öğrendiklerini bildiren müdür Şen, "Fuar gezisi sonrası İstanbul'un kalbi tarihi yarımada'ya geçtik. Sultanahmet Meydanı, Ayasofya-i Kebir Camii, Gülhane Parkı, Mısır Çarşısı ve Eminönü'nü gezdik. Bizlere her daim destek olan ve yeni destekçilerle tanışmamıza vesile olan Simav Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı ve iş insanı Şeref Kazcıoğlu'na, davetiyle öğrencilerimize unutulmaz bir anı yaşatan Tezmaksan yöneticilerine çok teşekkür ederiz" diyerek sözlerini tamamladı.

Simav'ın Çırak Öğrencileri Maktek Avrasya Fuarinda

Eğitimlerimizden haberdar olmak için abone olun! Abone Ol